Metallkonstruktsioonid

Metallkonstruktsioonid

Tänu mitmeaastasele kogemusele,suudab Globen metall OÜ kompleksselt lahendada kõike mistahes keerukusastmega metallkonstruktsioonidega seonduvaid küsimusi.Kvalifitseeritud spetsialistid on alati valmis läbivaatama kliendi esialgse kujunduse ning pärast selle kooskõlastamist asuma vahetult projekteerimisele. Meie kasutatavad projekteerimismeetodid võimaldavad luua täpseid mudeleid, mille abil hinnatakse täiskonstruktsiooni töökindlust ja vastupidavust.

Metallkonstruktsioonid

Metallkonstruktsioon

Teisel etapil me kindlustame kõikide moodulite ja komponentide tootmise täies mahus ning need läbivad kvaliteedikontrolli kõik tasemed. Tänu kaasaegsetele seadmetele on võimalik toota igasuguse keerukusastmega ning keerulise kujuga metallkonstruktsioone maksimaalselt lühikese aja jooksul, mis säästab teie aega meiega koostööd tehes.


Metallkonstruktsioonide projekteerimine, valmistamine ja paigaldusmetallkonstruktsioonide paigaldus

Konstruktsioonide paigaldus

Pärast toote valmimist oleme nõus teostama valmiskonstruktsiooni kvaliteetset monteerimist. Meie klientideks on nii suured ehitusettevõtted , kui ka keskastme firmad. Meie tooted – mitmetasandilised vahelaed, keerulised trepid rasketööstuse jaoks, piirded, katusealused, angaarid, valvepostid, mahalaadimise platvormid ning kokkupandavad honed – on pälvinud kõrgeid hindeid ning on suure nõudmisega. Seepärast on meil palju uusi kliente. Seega valmistoodangu omahind järg- järgult alaneb ning kvaliteet tõuseb, kuna tehnoloogilised protsessid muutuvad pidevalt täiuslikumaks ning seadmed uuenduvad. Pakume pikaajalist koostööd, mis võimaldab oluliselt vähendada rahalisi kulutusi.

Globen Metall.Info: Ettevõtja registreeringud